Разом - до здоров'я

Під такою назвою у 2016-2017 навчальному році продовжувалась реалізація циклів медичних та гігієнічних знань у загальноосвітніх закладах області.
До роботи з учнями Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів олучились педагоги, медичні працівники Пришибської АЗПСМ. Спільними зусиллями були проведені різноманітні цікаві заходи, спрямовані на формування в учнів навичок здорового способу життя, збереження фізичного, психічного, духовного та репродуктивного здоров’я, профілактики шкідливих звичок, запобігання виникненню ризикованої поведінки .
Практичні заняття з екстремальної медицини.                                                              
Шкільна медична сестра Віра Шмиголь  демонструє учням способи надання першої долікарської допомоги.
Просвітницькою роботою  у 2016-2017 навчальному році були охоплені всі без винятку учні школи, 53%  батьків, всі  педагоги та  5 медичних працівників.
Роботу було організовано за чотирма освітніми модулями: "Здоров'я як цінність", "Гігієна як основа здоров'я", "Знання - зброя проти інфекційних захворювань", "Поведінка як умова здоров'я" .

У 2016-2017 навчальному році, з метою підвищення ефективності навчальних циклів «Разом до здоров’я», організатори використовували сучасні технології навчання. Зокрема: тренінги, інтерактивні та рольові ігри, учнівські проекти, конкурси, круглі столи, демонстрацію фільмів та соціальних роликів, проведення конкурсів, тестування, тощо. 

Немає коментарів:

Дописати коментар