Туризм

Наші на морі
День Незалежності України Пришибська громада відзначала поїздкою до берегів Азовського моря. Працівники сільської ради, начальники відділів та структурних підрозділів на чолі з сільським головою Валентиною Городянко ніжились під ласкавим літнім сонечком, насолоджувались купанням у морських хвилях, відлежували боки на морському піску, набираючись сил перед трудовими буднями.

 
Освоїли гру в фрісбі.

Водна акробатика


Спілкування з "братами нашими меншими"
Місцеві смаколики
Водні процедури
На хвилях Дніпра
Напередодні Дня Конституції України працівники Пришибської громади вирушили у подорож по Дніпру на прогулянковому поромі.
 Побували на острові "Смерті" біля пам"ятників загиблим учасникам форсування Дніпра у 1943 році.
 Милувалися красотами краєвидів рідного краю.


Насолодилися  стравами, приготовленими на вогнищі.

 Освіжились у дніпрових водах.


 Як змогли, облаштували свій побут. Усе було як у справжніх туристів-мандрівників.

Пісні бузкового гаю
У травні 2017 року 35 працівників всіх підрозілів Пришибської громади побували на Диканщині, у Бузковому гаю, посадженому Кочубеями понад 200 років тому. 
Щоправда, насолодитися красотами рукотворного дива не довелось. Квітневий снігопад та морози добряче попсували рослини та й зенедбали диканчани свій ландшафтний парк. 
Та все ж ніякі негаразди не змогли зіпсувати настрою і не відбили бажання поспівати на Співочому полі українських пісень. Спілкування з природою й історичними пам'ятками пішло учасникам на користь.

Колиска козацької вольниці
31 березня 2017 року учні Пришибської школи зі своїми наставниками відвідали козацьку святиню - національний заповідник Хортиця.
 Під час екскурсії по музею козацтва під відкритим небом "Запорозька Січ"  діти і дорослі дізнались чимало цікавого про життя й побут козаків-запорожців, їх боротьбу за український край. 
Експозицію історико-культурного комплекса складає низка споруд козацького поселення, що їх мали змогу оглянути всі охочі.
 Крім того можна було власноруч викарбувати пам'ятну монету,

Дізнатись про козацьке озброєння та його використання від самих козаків-запорожців, що продемонстрували власну військову вправність.


Випробувати себе на сміливість вирішив один з наймолодших учасників поїздки - Сергій Олешко. Він не злякався ані бойового батога, ані козацьких кпинів.
З допомогою досвідчених вояків дітлахи опановували мистецтво стрільби з лука...
... верхової їзди, 

... поводження з  вогнепальною зброєю.

А то й просто зробити фото на згадку.
Під враженням від побаченого та почутого, хлопчаки й собі заходились влаштовувати двобої на шаблях.
Особливо цікаво було поспілкуватись із однолітком-джурою.

Слідами отаманів Холодного Яру
14 серпня 2016 року з нагоди 25-ї річниці Незалежності України відбулась перша об'єднана туристична подорож жителів сіл Пришибської громади. Шлях учасників екскурсії пролягав місцями на Черкащині, що тісно пов'язані з історією боротьби українського народу за свою волю - козацькі часи, боротьба повстанців Холодноярівської республіки на початку ХХ століття, роки Другої світової війни, нарешті - кінець ХХ та початок ХХІ ст.

 Мандрівники побували в музеях, 

 відвідали храми, 


 вшанували пам'ять  борців за  українську державність, 
збагатили себе знаннями про минуле та сьогодення рідного краю.


Відділ працює над розробкою програми розвитку туризму у громаді.

Немає коментарів:

Дописати коментар