Туризм позеленіє
13 жовтня в Полтавському краєзнавчому музеї відбулась презентація новоствореного комунального підприємства "Кластер зеленого туризму територіальних громад Кременчуцького краю". З-поміж інших учасників зустрічі були й представники Пришибської громади, які представили перспективи розвитку зеленого туризму на своїх територіях.
Виступ учасників художньої самодіяльності Кобелячківського СБК.
Добрий день шановна область, дорога Полтаво!
Вас приїхала вітати
Пришибська громада.
Розповімо ми Вам про
себе ні мало, ні багато,
Та все, що робиться у
нас – робиться завзято.
Із сивої давнини і до
сьогодення,
Ми ростем за кроком
крок, є у нас натхнення.
Банер зі схемою екскурсійно-туристичного маршруту "Козацькими місцями Пришибської громади"
Учасники поїздки біля Полтавського краєзнавчого музею
Наші на морі
23-27 серпня фахівці та керівники Пришибської громади, а також члени їх сімей вирушили до берегів Азовського моря. Частина учасників поїздки мали намір спільно відсвяткувати День Незалежності у дружньому колі. Частина відпочивальників прагнула нових яскравих вражень.
Хтось поїхав виключно заради відпочинку від напружених робочих буднів. Декому навіть вдалось поностальгувати за роками "піонерського дитинства". Адже прийняла понад 20 учасників поїздки база відпочинку (переобладнаний колишній піонерський табір, вочевидь викуплений спритними підприємцями) із промовистою назвою "Червона гвоздика".
Незалежно від цілей, які ставили перед собою мандрівники, усі без винятку отримали неабияке задоволення та масу позитивних емоцій. Про це свідчать зроблені під час поїздки світлини.
Але на вимогу окремих учасників подорожі фотографії довелось видалити, а публікацію відкорегувати. Та навіть це не змогло зіпсувати приємне враження від події. Адже реакція, нехай і не дуже прихильна, проте щира, означає що з публікацією уважно ознайомились та критично оцінили її зміст. У будь-якому випадку це краще, аніж байдуже ігнорування.
Але на вимогу окремих учасників подорожі фотографії довелось видалити, а публікацію відкорегувати. Та навіть це не змогло зіпсувати приємне враження від події. Адже реакція, нехай і не дуже прихильна, проте щира, означає що з публікацією уважно ознайомились та критично оцінили її зміст. У будь-якому випадку це краще, аніж байдуже ігнорування.
Автор публікації беззаперечно визнає та поважає право кожної людини на приватність. Запропоновані до вашої уваги фото розміщені з дозволу та за погодженням із фігурантами.
На хвилях Дніпра
Напередодні Дня Конституції України працівники Пришибської громади вирушили у подорож по Дніпру на прогулянковому поромі.
Побували на острові "Смерті" біля пам"ятників загиблим учасникам форсування Дніпра у 1943 році.
Милувалися красотами краєвидів рідного краю.Насолодилися стравами, приготовленими на вогнищі.
Як змогли, облаштували свій побут. Усе було як у справжніх туристів-мандрівників.
Пісні бузкового гаю
У травні 2017 року 35 працівників всіх підрозілів Пришибської громади побували на Диканщині, у Бузковому гаю, посадженому Кочубеями понад 200 років тому.
Щоправда, насолодитися красотами рукотворного дива не довелось. Квітневий снігопад та морози добряче попсували рослини та й зенедбали диканчани свій ландшафтний парк.
Та все ж ніякі негаразди не змогли зіпсувати настрою і не відбили бажання поспівати на Співочому полі українських пісень. Спілкування з природою й історичними пам'ятками пішло учасникам на користь.
Колиска козацької вольниці
31 березня 2017 року учні Пришибської школи зі своїми наставниками відвідали козацьку святиню - національний заповідник Хортиця.
Під час екскурсії по музею козацтва під відкритим небом "Запорозька Січ" діти і дорослі дізнались чимало цікавого про життя й побут козаків-запорожців, їх боротьбу за український край.
Експозицію історико-культурного комплекса складає низка споруд козацького поселення, що їх мали змогу оглянути всі охочі.
Крім того можна було власноруч викарбувати пам'ятну монету,Дізнатись про козацьке озброєння та його використання від самих козаків-запорожців, що продемонстрували власну військову вправність.
Випробувати себе на сміливість вирішив один з наймолодших учасників поїздки - Сергій Олешко. Він не злякався ані бойового батога, ані козацьких кпинів.
З допомогою досвідчених вояків дітлахи опановували мистецтво стрільби з лука...
Під враженням від побаченого та почутого, хлопчаки й собі заходились влаштовувати двобої на шаблях.
Особливо цікаво було поспілкуватись із однолітком-джурою.
Слідами отаманів Холодного Яру
14 серпня 2016 року з нагоди 25-ї річниці Незалежності України відбулась перша об'єднана туристична подорож жителів сіл Пришибської громади. Шлях учасників екскурсії пролягав місцями на Черкащині, що тісно пов'язані з історією боротьби українського народу за свою волю - козацькі часи, боротьба повстанців Холодноярівської республіки на початку ХХ століття, роки Другої світової війни, нарешті - кінець ХХ та початок ХХІ ст.Мандрівники побували в музеях,
відвідали храми,вшанували пам'ять борців за українську державність,
збагатили себе знаннями про минуле та сьогодення рідного краю.
Відділ працює над розробкою програми розвитку туризму у громаді.
Немає коментарів:
Дописати коментар