Літній відпочинок та оздоровлення

ЛІТО - 2017

          Протягом двох тижнів у червні цього року, як зазвичай, працювали два пришкільних табори з денним перебуванням дітей ("Старт" та "Юний інформатик"). Відпочивали у таборах 70 вихованців, переважно діти з сімей пільгових категорій (діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди тощо).
За кошти обласного бюджету з батьківською доплатою надано путівку до табору "Лісовий" (Прикарпаття) на ІІ зміну.
Ще 2 учнів школи  отримали путівки до ДОЗ "Нові Санжари" Національної гварії України за Обласною програмою оздоровлення на засадах співфінансування за кошти обласного та місцевого бюджетів.
Також 10 путівок до заміського табору "Ковпаківець" для учнів школи надали благодійники.
Крім того 25 дітей в серпні цього року відпочиватимуть у дитячому заміському оздоровчому закладі "Едельвейс" у Карпатах за кошти благодійного фонду.
Таким чином послугами оздоровлення забезпечено 38 дітей із 96 учнів школи віком 7-17 років.ЛІТО - 2016

Протягом 14 днів у червні цього року, як зазвичай, працювали два пришкільних табори з денним перебуванням дітей ("Старт" та "Юний інформатик"). Відпочивали у таборах 60 вихованців, переважно діти з сімей пільгових категорій (діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди тощо).
Крім того 24 дитини в липні цього року відпочиватимуть у дитячому заміському оздоровчому закладі "Алий парус" на узбережжі Чорного моря за кошти благодійного фонду.
Відпочинок дітей у пришкільних таборах профінансовано з місцевого бюджету Пришибської сільської ради.
Участь у районному святі до Міжнародного дня захисту дітей Немає коментарів:

Дописати коментар